• Japońska zielona herbata

  • Pakujemy na prezenty

O sklepie Zielony Kubek


Oferujemy Państwu japońską zieloną herbatę ekologiczną sprowadzaną bezpośrednio od producenta z Japonii. Herbata pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych i jest dopuszczona do obrotu na terenie Unii Europejskiej z europejskim logo żywności ekologicznej. 

Nasza herbata, pochodząc z upraw rolnictwa ekologicznego, nie zawiera pestycydów, sztucznych barwników czy innych „ulepszaczy”.

Herbata jest pakowana jednostkowo u producenta w Japonii dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować jej najwyższą jakość i smak.

Sprowadzamy regularnie tylko niewielkie partie towaru drogą lotniczą, co zapewnia najwyższą jakość i świeżość produktów.

Każde opakowanie herbaty jest oznakowane i opisanie w języku polskim, z dużymi, dokładnymi i estetycznymi naklejkami umieszczonymi z tyłu opakowania.

Producent, z którym współpracujemy to Osada Tea Japan. Plantacje położone są głęboko w górach prefektury Shizuoka, 130 km na pd-zach od góry Fuji. Osada Tea  Japan to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji i uprawie herbaty ekologicznej. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Osada Tea Japan - Producent naszych herbat. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi.

Naszą działalność prowadzimy w Krakowie. Tutaj znajduje się nasza hurtownia, nasz sklep internetowy i z naszego magazynu tutaj wysyłamy Państwa zamówienia.


Zielony Kubek zielona herbata