• Japońska zielona herbata

  • Pakujemy na prezenty

Zielona herbata na prezent
Zielona herbata - pakujemy na prezentyZdrowa, ekologiczna, pięknie zapakowana zielona herbata to najlepszy prezent jakim można obdarować innych. Jesteśmy pewni, że zawsze będzie prezentem trafionym. Oryginalna, elegancka herbata sprawdzi się  w każdej sytuacji: jako podarek dla bliskich, dla partnera biznesowego, dla pań i dla panów. 

Pakując dla Państwa prezenty wykorzystujemy materiały ekologiczne (tkaniny, papier), które mamy nadzieję będą służyły Państwu również po rozpakowaniu prezentu.

Herbaty i akcesoria pakujemy w bawełniane woreczki wykonane na specjalne zamówienie przez krakowską Pracownię Margaret. Do woreczków dołączone są bileciki z logo naszej firmy, na których można dopisać życzenia. Jeśli chcą Państwo, abyśmy to uczynili przed wysłaniem prezentu prosimy o kontakt e-mail z treścią życzeń.

Jak pakujemy?

Herbatę wkładamy do woreczka z doczepionym bilecikiem. Następnie owijamy całość ochronną folią lub papierem i wkładamy do kartonu wysyłkowego. Do kartonu wysyłkowego wkładamy również zazwyczaj fakturę. Jeśli jednak adres wysyłki różni się od adresu zamówienia - fakturę wysyłamy pocztą elektroniczną do osoby składającej zamówienie. W razie wątpliwości prosimy zaznaczyć w wiadomości jak ma być wysyłana faktura.

Cena za opakowanie prezentowe obejmuje tylko 1 zakupioną rzecz (herbata lub akcesoria). Cena za 1 woreczek / pakowanie 1 prezentu wynosi 7,90 zł.

Mamy nadzieję, że nasze produkty oraz opakowania prezentowe spełnią Państwa oczekiwania!

zielona herbata na prezenty