Indeks: MC-1

Marka: Osada Tea Japan

Matcha ceremonialna ekologiczna KAKITSUBATA 30g

Recenzje: 4

Wysokiej jakości matcha do codziennego użytku. Pochodzi z pierwszego zbioru. Pełna naturalnego słodkiego smaku umami,  pozbawiona goryczki. Ze względu na korzystną cenę polecamy herbatę Matcha Ceremonialna Ekologiczna KAKITSUBATA do codziennego picia z wodą i jako matcha latte, a także jako dodatek do zdrowych napojów. 

Cena 57,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: OS-01

Marka: Osada Tea Japan

Japońska SENCHA zielona herbata ekologiczna

Recenzje: 3

Sencha jest najpopularniejszym rodzajem herbaty w Japonii. Nasza sencha ma piękny zielony kolor i bogaty, słodkawy smak. Sencha jest najbardziej powszechnym rodzajem japońskiej herbaty. Jej liście są uprawiane w pełnym słońcu (nie zacieniane), a następnie poddawane działaniu pary wodnej, aby zatrzymać fermentację. Po tym są rolowane w drobne igiełki i...

Cena 62,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Japońska zielona herbata

  • Pakujemy na prezenty

KATARZYNA BŁAŻEJEWSKA-STUHR: "MAMA W WIELKIM MIEŚCIE"


zielona herbata genmaicha


Pani Katarzyna Błażejewska-Stuhr, znakomita dietetyczka, tak pisze o sobie na swoim blogu „Mama w wielkim mieście”:

Mama, dietetyk kliniczny i psychodietetyk. Od lat związana z warszawskim convivium Slow Food. Wyznaje zasadę, że jedzenie powinno stanowić źródło zdrowia oraz przyjemności. Swoim pacjentom proponuje diety oparte na produktach sezonowych, lokalnych i naturalnych. Napisała książki “Odżywienie dzieci mądre i zdrowe” oraz “Jak za mieszać w swoim życiu czyli Koktajle dla zdrowia i urody”.

Pisze tam również o naszej herbacie „Matcha Genmaicha zielona herbata ekologiczna”, którą ze względu na intensywnie zielony kolor nazywa FLUOHERBATĄ. Serdecznie Państwa zapraszamy do przeczytania jej opinii na temat naszej herbaty!

Mama w wielkim mieście: Katarzyna Błażejewska-Stuhr