Indeks: MC-1

Marka: Osada Tea Japan

Matcha ceremonialna ekologiczna KAKITSUBATA 30g

Recenzje: 4

Wysokiej jakości matcha do codziennego użytku. Pochodzi z pierwszego zbioru. Pełna naturalnego słodkiego smaku umami,  pozbawiona goryczki. Ze względu na korzystną cenę polecamy herbatę Matcha Ceremonialna Ekologiczna KAKITSUBATA do codziennego picia z wodą i jako matcha latte, a także jako dodatek do zdrowych napojów. 

Cena 57,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: OS-01

Marka: Osada Tea Japan

Japońska SENCHA zielona herbata ekologiczna

Recenzje: 3

Sencha jest najpopularniejszym rodzajem herbaty w Japonii. Nasza sencha ma piękny zielony kolor i bogaty, słodkawy smak. Sencha jest najbardziej powszechnym rodzajem japońskiej herbaty. Jej liście są uprawiane w pełnym słońcu (nie zacieniane), a następnie poddawane działaniu pary wodnej, aby zatrzymać fermentację. Po tym są rolowane w drobne igiełki i...

Cena 62,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • Japońska zielona herbata

  • Pakujemy na prezenty

Nasz producent - Osada Tea Japan


Producent, z którym współpracujemy to Osada Tea Japan. Plantacje położone są głęboko w górach prefektury Shizuoka, 130 km na pd-zach od góry Fuji,  na obszarach otoczonych lasami i innymi plantacjami ekologicznymi. Osada Tea  Japan to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji i uprawie herbaty ekologicznej.

Mistrzem herbaty w firmie jest pan Natsumi Osada, zwycięzca wielu konkursów dotyczących produkcji, komponowania i przygotowywania herbaty, jak na przykład bardzo prestiżowego w Japonii National Tea Competition.

Zielona herbata najwyższa jakość


zielona herbata jaość

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego plantację naszego producenta.

Osada Tea Japan